DÁRKOVÝ VOUCHER

Chcete udělat radost svým blízkým k Vánocům, narozeninám nebo jen tak? Dárkový poukaz do únikových her The Chamber jim jistě udělá radost. Originální zážitek, na který budou v dobrém dlouho vzpomínat!

Naše dárkové poukazy jsou velmi atraktivní a luxusní. Již z pohledu na naši obálku vzbudíte očekávání, co se skrývá uvnitř. Termín a konkrétní hru si obdarovaný zvolí sám dle libosti. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců ode dne zakoupení.

Jednotná cena poukazu je 1 500,- Kč. Počet hráčů je omezen maximální kapacitou hry. Poukaz nezahrnuje případný doplatek za prodloužení hry. Poukaz platí pouze v THE CHAMBER – OSTRAVA! V případě zájmu o poukaz platný v celé síti The Chamber, kontaktujte nás.

Jak nakoupit?

Osobní nákup – bez nutnosti objednání (platba pouze hotově)

Každý den od 9:00 – 21:00 v prodejně NIKE KAROLINA – OC Forum Nová Karolina, 1.patro. Jantarová 3344/4, Ostrava, 702 00.

Českou Poštou

Poukaz vám zašleme na Vámi zvolenou adresu přes Českou poštu. Objednávku posílejte na ostrava@thechamber.cz. Do emailu prosím napište svou adresu. Běžně poukazy posíláme následující pracovní den.

Ceny za zaslání

Česká pošta dobírka     90,-Kč  (1590,-Kč celkem)

Platba převodem           50,-Kč  (1550,-Kč celkem)

č. účtu: 2501065717/2010

Do poznámky pro příjemce zadejte své jméno, podle kterého rozpoznáme platbu. Poukaz posíláme následující pracovní den po připsání peněz.

ONLINE OBJEDNÁVKA

Do textu zprávy zadejte, zda chcete zaslat poukaz na dobírku nebo zda provedete platbu převodem. Poukaz bude zaslán po připsání peněz na zadanou adresu.

Dárkový voucher