HACKEROVO DOUPĚ

Zažijete vzrušení z řešení a překonávání nástrah, které na vás čekají. Hackerovo doupě je kombinace akčního filmu, Pevnosti Boyard a klasických únikových her. V této hře hraje hlavní roli týmová spolupráce, důslednost, všímavost, a to hravým a zábavným způsobem. Zjistíte do 60 minut kódy k odpalovacímu zařízení a zneškodníte bombu?! Společně se budete radovat z vašich úspěchů a o hře se budete bavit ještě dlouho!

t

CHCI HRÁT

Hackerovo doupě patří mezi velmi oblíbené únikové hry v Ostravě. Dle hodnocení hráčů je to jedna z těžších únikovek. Ale ničeho se nebojte, máme propracovaný systém nápověd.

DŮM DUCHŮ

Toto nebude normální úniková hra, bude to paranormální úniková hra. Strach ze hry nebude vyvolán tmou a nepříjemným zvukem. Tváří v tvář poznáte děsivé jevy, které uvidíte jen v nejlepších domech hrůzy v USA. Jako vyhlášený vyšetřovatel paranormálních jevů vkročíte do 40 let opuštěného domu, kterému se vyhýbají všichni obloukem. Již brzy po zahájení vyšetřování a výslechu lidí z okolí zjišťujete, že tady půjde do tuhého. Tohle není duch babičky na půdě, tohle je něco mnohem, mnohem horšího….

 

LÉTO 2018

Dům duchů je jedna z nejstrašidelnějších únikových her. Nižší až střední náročnost je vhodná i pro začátečníky. Nedoporučujeme dětem do 15-ti let.

TAJEMNÁ PRACOVNA

Velmi zábavná úniková hra plná originálních nápadů a skrytých hádanek. Postupně budete nacházet nové šifry, získávat nové předměty, otevírat zamčené dveře a objevovat nové prostory. Průběh hry je kombinace detektivky, Šifry mistra Leonarda a pevnosti Boyard. Na první pohled nic nedává smysl, avšak při důkladném prozkoumání prostředí si hráči začnou dávat věci do souvislosti a nacházet v nich logiku.

CHCI HRÁT

Tajemná pracovna je vhodná úniková hra také pro nezkušené hráče a nováčky. Na poli exit game a escape game je to oblíbená klasika.

ÚTĚK ZE ŽALÁŘE

Útěk ze Středověkého žaláře je vysoce atmosférická hra plná překvapení, nečekaných hádanek a neotřelých řešení. Od začátku do konce na vás bude dýchat tíživé prostředí autentického, stovky let starého vězení plného děsivých nástrojů a stop po mnoha nešťastnících před vámi. Dojde nejen na Váš mozek, ale i na šikovnost a zručnost! Zažijte únikovou hru, která nabízí více než jen dumání nad číselnými zámky a papírky s rébusy!

CHCI HRÁT

Středověký žalář je vysoce autentická úniková hra. Její členitost a rozlehlost řadí žalář mezi nejlepší escape game v Ostravě a celé ČR.