TEAMBUILDING V OSTRAVĚ

Naše hry jsou naprosto ideální pro Váš firemní teambuilding, večírek nebo oslavu. Ať už se chcete jen pobavit a udělat si příjemný den s přáteli, potřebujete zlepšit vztahy v týmu nebo seznámit nové kolegy, tak únikové hry The Chamber Ostrava jsou tím pravým místem, aby příjemným a zábavným způsobem otestovaly Vaše schopnosti práce v týmu, komunikaci, myšlení „out of the box“, ale hlavně tak, aby Vás semkly dohromady! Užijete si spoustu zábavy a o Vašem zážitku si budete ještě dlouho povídat. The Chamber je to pravé místo pro teambuilding v Ostravě.

Sdělte nám své potřeby a představy a buďte si jistí, že pro Vaši firmu navrhneme a zrealizujeme nezapomenutelný teambuilding!

V našem lobby je příjemné posezení až pro 30 osob, které disponuje barem. Umíme pro vás zajistit jakékoliv občerstvení, projektor s plátnem nebo flipchart.

NOVINKA: Připravili jsme outdoorovou aktivitu v Dolní oblasti Vítkovic, která je postavena na základním principu únikových her, kdy řešíte hádanky, úlohy a vašim cílem je nalézt souřadnice k nastražené bombě, která je dobře ukryta. Tento typ her se nazývá URBAN GAMES a již brzy vám dáme více informací a video ze hry.

Prosím kontaktuje nás na emailové adrese:

a.salomon@thechamber.cz

Tel. číslo:  + 420 602 430 749

Teambuilding