Úniková hra DŮM DUCHŮ nově otevřena v Ostravě!

 

 

Za poslední dva roky přibylo v Ostravě mnoho fanoušků únikových her. Bylo načase „přiostřit“ a postavit novou hru, která nebude pro slečinky a bačkory. Rozhodnutí bylo jasné, postavit Dům duchů! Konečně je hra otevřena a vy můžete zažít něco, co jste nikdy nezažili.

 

Podařilo se nám  získat 3 velké místnosti o rozloze téměř 100 m2, které navazují na současné 3 únikové hry (Útěk z žaláře, Hackerovo doupě a Tajemná pracovna). Aktuálně lze tedy hrát všechny hry najednou v počtu až 28 lidí.

 

Přípravy mohly začít a zadání bylo jasné:

 

  • Rozlehlý a členitý interiér, který vás bude stále překvapovat.
  • Hororovou a filmovou atmosféru, podobnou špičkovým domům hrůzy v USA.
  • Technologicky vyspělou hru, plnou paranormálních efektů a špičkového ozvučení.
  • Střední náročnost vhodnou i pro začátečníky

 

Navštívili jsme mnoho strašidelných únikových her všude po světě, ale ve většině z nich byl faktor strachu vyvoláván pouze tmou a zvuky, a často bohužel i špínou. Něco nám tam vždy chybělo – pořádné paranormální aktivity! Investovali jsme do duchařských technologií a nyní Vám přinášíme zážitek, který jinde nenajdete! Děsivá úniková hra, která Vás nepřestane překvapovat!

 

Abychom vás nevyděsili hned na začátku, hru lze kdykoliv opustit a případně se do ní vrátit později. Naši zkušení roommastři (člověk, co vás provází hrou) jsou velmi dobře vyškoleni a po celou dobu vás sledují na kamerách. Jsou připraveni reagovat, pokud by viděli, že se bojíte nebo by mohlo dojít k jakékoliv nepříjemné situaci. Přesto doporučujeme návštěvu hry dětem od 15 let a v doprovodu minimálně 1 dospělé osoby.

 

PŘÍBĚH HRY DŮM DUCHŮ

 

Ten dům byl téměř půl století opuštěný. Všichni se od něj drželi dál, mnozí neměli ani odvahu se podívat do zatažených oken. Stigma, které si nesl, bylo moc silné.

 Příběh posledních jeho obyvatel znal v okolí každý. Mladá rodina s dcerou zde našla svůj smutný konec – rok poté, co tragicky zemřela matka, vynášeli policisté z domu bezvládné tělo otce, jehož příčina smrti zůstala tajemstvím. Co bylo ještě horší, 6-letou dceru nikdy nikdo nenašel.

 Není divu, že do domu se od té doby nikdo nenastěhoval. Dokonce do něj od ukončení vyšetřování před 40 lety nikdo nevkročil. I jinak bezskrupulózní vandalové se mu vyhýbají obloukem.

 Když Vám jednoho dne zavolá zoufalý dědic domu, který dům nutně potřebuje prodat, ale široko daleko není nikdo, kdo by ho chtěl, byť i zadarmo, víte, že je to práce přímo pro Vás. Jste totiž vyhlášení vyšetřovatelé paranormálních jevů. Váš úkol je nelehký – zjistit co se vlastně tehdy stalo, dům očistit, a hlavně se vrátit živí a zdraví.

 Již brzy po zahájení vyšetřování a výslechu lidí z okolí zjišťujete, že tady půjde do tuhého. Tohle není duch babičky na půdě, tohle je něco mnohem, mnohem horšího…