fbpx

HACKEROVO DOUPĚ

 

Hlavní rysy:

  • NENÍ NUTNÁ TECHNICKÁ ZRUČNOST NEBO ZNALOST IT!
  • Velmi netradiční únikovka, avšak všechny úlohy jsou logické
  • Zapojení vyspělých technologií
  • Atmosféra akčního filmu
  • Pro až 8 osob

Cena:

Od 199,- Kč / osoba

(Platí se za celou hru, nikoliv za osobu. Uvedená cena je při rozpočtení hry mezi 8 osob.)

PŘI ÚČASTI HRÁČŮ DO 15 LET JE NUTNÝ DOPROVOD ALESPOŇ JEDNÉ DOSPĚLÉ OSOBY, KTERÁ BUDE PŘÍTOMNA PO CELÝ PRŮBĚH HRY!

TATO HRA NENÍ VHODNÁ PRO DĚTI DO 12-TI LET.

 

CHCETE HRÁT JEŠTĚ DNES? PRO REZERVACE DO

24 HOD, VOLEJTE 720 071 473

 

Popis:

Zažijete vzrušení z řešení a překonávání nástrah, které na vás čekají. Hackerovo doupě je kombinace akčního filmu, Pevnosti Boyard a klasických únikových her. V této hře hraje hlavní roli týmová spolupráce, důslednost, všímavost, a to hravým a zábavným způsobem. Zjistíte do 60 minut kódy k odpalovacímu zařízení a zneškodníte bombu?! Společně se budete radovat z vašich úspěchů a o hře se budete bavit ještě dlouho!

Příběh:

Alan Winchester byl mladý, revoltující počítačový nadšenec, který trpěl utkvělou představou, že řešením všech světových krizí a konfliktů je jeden ultimátní, a sice třetí světová válka. Věřil, že svět se pročistí a až vše skončí, svět bude připraven pro nový věk stability a prosperity. Celý svůj život zasvětil počítačům a nakonec se rozhodl, že právě za pomoci počítače se sám postará o to, aby svůj sen o “lepším světě” naplnil.

Alan se dokázal nabourat do Amerického systému raketové ochrany, a ke smůle všech se mu povedlo aktivovat zbraně kalibru největšího – rakety nesoucí atomové hlavice. Namířil je na území Ruska a spustil odpočet. Světové tajné služby dokázaly Alana vystopovat, ale v řešení situace naprosto selhaly, jelikož Alan byl na své dopadení připraven. V momentě, kdy ho CIA zadržela, rozkousl v ústech ampulku cyankáli a během několika málo sekund zemřel. Jeho poslední slova byla “Jediný kdo tomu mohl zabránit jsem byl já. Teď Vám pomáhej Bůh”. Naštěstí se mýlil, zabránit odpálení raket totiž můžete jako špičkoví agenti ještě Vy a Váš tým…

Počet minut

%

Obtížnost

Počet hráčů

Vážení hráči, po dlouhém očekávání jsou hry opět otevřeny. Už teď se na Vás těšíme!

X