fbpx

TAJEMNÁ PRACOVNA

 

HLAVNÍ RYSY:

  • Oblíbená klasika na poli únikových her v ČR
  • Ideální první hra pro nováčky
  • Mysteriózní zápletka
  • Autentické prostředí první republiky
  • Maximálně pro 6 osob

 

Cena:

Od 232,- Kč / osoba

(Platí se za celou hru, nikoliv za osobu. Uvedená cena je při rozpočtení hry mezi 6 osob).

PŘI ÚČASTI HRÁČŮ DO 15 LET JE NUTNÝ DOPROVOD ALESPOŇ JEDNÉ DOSPĚLÉ OSOBY, KTERÁ BUDE PŘÍTOMNA PO CELÝ PRŮBĚH HRY!

TATO HRA NENÍ VHODNÁ PRO DĚTI DO 12-TI LET.

CHCETE HRÁT JEŠTĚ DNES? PRO REZERVACE DO

24 HOD VOLEJTE 720 071 473

 

Popis:

Velmi zábavná úniková hra plná originálních nápadů a skrytých hádanek. Budete postupně nacházet nové šifry, získávat nové předměty, otevírat zamčené dveře a objevovat nové prostory. Průběh hry je kombinace detektivky a Šifry mistra Leonarda. Na první pohled nic nedává smysl, avšak při důkladném prozkoumání prostředí si začnete dávat věci do souvislosti a nacházet v nich logiku. Dokážete do 60 minut rozklíčovat podivnou pracovnu doktora Wachtelberga, odhalit temná tajemství, která po léta skrýval a dostat se z ní ven?

Příběh:

“Ten den měl v očích strach, chytl mne za ruku, přitáhl k sobě a řekl že je mu vše moc líto a doufá že mu bude odpuštěno. Zeptala jsem se ho co tím myslí, načež slabě zašeptal, že odpověď leží hluboce skrytá u něj doma. Pár vteřin na to skonal.”

Ostrava, chmurný podzim roku 1927. Jako skupina detektivů z elitní vyšetřovací skupiny komunální policie se vydáváte do domu právě zesnulého lékaře, vědce a cestovatele Aloise Wachtelberga. V jeho okolí se již dlouho šeptalo o tom, že není tak úplně v pořádku a že něco temného skrývá. Často se choval podivně, vodil si domů pochybné návštěvy, z jeho bytu se linuly roztodivné pachy a ozývaly znepokojivé zvuky. Nikdo si však nikdy nedovolil na něj udeřit a jakkoli se vyptávat. To se však změnilo včera, kdy se policii ozvala jeho ošetřující sestra na smrtelné posteli….

 

Počet minut

%

Obtížnost

Počet hráčů

Vážení hráči, po dlouhém očekávání jsou hry opět otevřeny. Už teď se na Vás těšíme!

X