URBAN GAME BY THE CHAMBER

 

V klasické únikové hře je cílem se dostat pomocí své šikovnosti a důvtipu z místnosti dříve, než uplyne časový limit. Urban Games je hra, která se neodehrává v místnosti, ale v areálu Dolních Vítkovic. Hádanky a šifry ale zůstávají. Díky indiciím, které týmy dostanou v průběhu hry, se musí dostat na správné místo a zabránit výbuchu bomby v lepším čase, než ostatní týmy. Jelikož je týmů více, každý tým by měl být obezřetný ve vyzrazování informací druhým týmům.

Hra je téměř bez omezení maximálního počtu hráčů. Hru zvládneme nachystat pro 10 – 150 účastníků. Optimální velikost jednotlivých týmů je 3 – 6 účastníků. Hra trvá s vysvětlením pravidel, hrou a vyhlášením cca 3 hodiny. Nejlepší týmy končí za cca 1:45 hodin čistého času. Limit na hru je max. 2,5 – 3 hod. Čím jsou týmy větší, tím se vyrovnávají a končí podobně. S menšími týmy se zvyšuje náročnost a rozestupy v cíli. Všechny týmy startují v jeden čas a na stejném místě. Je na každém týmu, jakou zvolí strategii hry.

Hra se hraje ve venkovní části areálu DOV a není fyzicky náročná. Není třeba u ní běhat nebo se plazit po nepřístupných místech a odehrává se na veřejných prostorech. Během hry týmy nachodí odhadem 4 km.

Po hře pro vás můžeme nachystat jakýkoliv doprovodný program. Můžete mít připravený catering nebo třeba večerní párty v atraktivním prostředí Kompresorovny v DOV.

Líbí se Vám to? Kontaktujte nás pro konkrétní nabídku!

Aleš Salomon

602 430 749

a.salomon@thechamber.cz

Počet minut

%

Obtížnost

Počet hráčů