TEAMBUILDING V ÚNIKOVÝCH HRÁCH

 

Naše hry jsou naprosto ideální pro Váš firemní teambuilding, večírek nebo oslavu. Ať už se chcete jen pobavit a udělat si příjemný den s přáteli, potřebujete zlepšit vztahy v týmu nebo seznámit nové kolegy, tak únikové hry The Chamber Ostrava jsou tím pravým místem, aby příjemným a zábavným způsobem otestovaly Vaše schopnosti práce v týmu, komunikaci, myšlení „out of the box“, ale hlavně tak, aby Vás semkly dohromady! Užijete si spoustu zábavy a o Vašem zážitku si budete ještě dlouho povídat. The Chamber je to pravé místo pro teambuilding v Ostravě.

Sdělte nám své potřeby a představy a buďte si jistí, že pro Vaši firmu navrhneme a zrealizujeme nezapomenutelný teambuilding!

Zařídíme pro vás catering, připravíme plátno nebo flipchart, prostě cokoliv!

URBAN GAME V DOLNÍ OBLASTI VÍTKOVICE

 

Slyšeli jste už o Urban Game od The Chamber? Pravděpodobně ne, ale o hodně přicházíte. Je to outdoorová zážitková hra na principu únikových her, kterou jsme pro vás vymysleli v atraktivním prostředí Dolní oblasti Vítkovice.

Principem hry je, co nejrychleji nalézt a vyřešit všechny hádanky a šifry. Ty zapisujete do mapy s tajenkou a hledáte souřadnice bomby, která je někde velmi dobře uschovaná. Stihnete zachránit Ostravu od blížící se katastrofy? Zvládnete vyřešit všechny úlohy včas? Budete lepší než vaši soupeři?

Pro více informací se podívejte na video a ozvěte se nám. Vhodné pro malé i velké skupiny (10-150 lidí).

 

Pro více informací nás kontaktujte:

a.salomon@thechamber.cz

Tel. číslo:  + 420 602 430 749

 

Certificate
Hry a Hlavolamy
Nielsen Meinl
ČSOB
Jobs.cz
Kooperativa
PENTA
Seznam