HACKEROVO DOUPĚ

Zažijete vzrušení z řešení a překonávání nástrah, které na vás čekají. Hackerovo doupě je kombinace akčního filmu, Pevnosti Boyard a klasických únikových her. V této hře hraje hlavní roli týmová spolupráce, důslednost, všímavost, a to hravým a zábavným způsobem. Zjistíte do 60 minut kódy k odpalovacímu zařízení a zneškodníte bombu?! Společně se budete radovat z vašich úspěchů a o hře se budete bavit ještě dlouho!

t

Hackerovo doupě patří mezi velmi oblíbené únikové hry v Ostravě. Dle hodnocení hráčů je to jedna z těžších únikovek. Ale ničeho se nebojte, máme propracovaný systém nápověd.

DŮM DUCHŮ

Toto není normální úniková hra, je to paranormální úniková hra. Strach ze hry nebude vyvolán tmou a nepříjemným zvukem. Tváří v tvář poznáte děsivé jevy, které uvidíte jen v nejlepších domech hrůzy v USA. Jako vyhlášený vyšetřovatel paranormálních jevů vkročíte do 40 let opuštěného domu, kterému se vyhýbají všichni obloukem. Již brzy po zahájení vyšetřování a výslechu lidí z okolí zjišťujete, že tady půjde do tuhého. Tohle není duch babičky na půdě, tohle je něco mnohem, mnohem horšího….

 

Dům duchů je jedna z nejstrašidelnějších únikových her. Nižší až střední náročnost je vhodná i pro začátečníky. Nedoporučujeme dětem do 15-ti let.

TAJEMNÁ PRACOVNA

Velmi zábavná úniková hra plná originálních nápadů a skrytých hádanek. Postupně budete nacházet nové šifry, získávat nové předměty, otevírat zamčené dveře a objevovat nové prostory. Průběh hry je kombinace detektivky, Šifry mistra Leonarda a pevnosti Boyard. Na první pohled nic nedává smysl, avšak při důkladném prozkoumání prostředí si hráči začnou dávat věci do souvislosti a nacházet v nich logiku.

Tajemná pracovna je vhodná úniková hra také pro nezkušené hráče a nováčky. Na poli únikových her je to oblíbená klasika, která vás nezklame a únikovky se stanou vaší oblíbenou zábavou.

URBAN GAME

Urban Game od The Chamber je outdoorová zážitková hra na principu únikových her, která se odehrává v nejatraktivnější části Dolní oblasti Vítkovice. Šifry, hádanky, logické úlohy, slepá mapa, orientace, selský rozum, všímavost, dobře zvolená strategie, to vše jsou základní kameny této hry. Stihnete zachránit DOV od blížící se katastrofy? Vhodné pro malé i velké skupiny (10-150 lidí). Hru lze doplnit atraktivním programem jako je catering, prohlídka Dolní oblasti, návštěva Bolt Tower nebo firemní párty v Compress Hall.

 

Urban game by The Chamber to je záruka zábavy, atraktivity, soutěživosti a perfektní nálady. Náročnost vhodná pro hráče od 15-ti let.

ÚTĚK ZE ŽALÁŘE

Útěk ze Středověkého žaláře je vysoce atmosférická hra plná překvapení, nečekaných hádanek a neotřelých řešení. Od začátku do konce na vás bude dýchat tíživé prostředí autentického, stovky let starého vězení plného děsivých nástrojů a stop po mnoha nešťastnících před vámi. Dojde nejen na Váš mozek, ale i na šikovnost a zručnost! Zažijte únikovou hru, která nabízí více než jen dumání nad číselnými zámky!

Středověký žalář je vysoce autentická úniková hra. Její členitost a rozlehlost řadí žalář mezi nejlepší escape game v Ostravě a celé ČR. O hře budete povídat ještě dlouho.