fbpx

ÚTĚK ZE ŽALÁŘE

HLAVNÍ RYSY:

  • Nic pro slečinky – krev, pot a slzy!
  • Atmosféra středověkého vězení
  • Rozlehlost a členitost
  • Důraz na spolupráci v týmu
  • Originální manuální hádanky
  • Až pro 8 osob

 

Cena:

Od 212,- Kč / osoba

(Platí se za celou hru, nikoliv za osobu. Uvedená cena je při rozpočtení hry mezi 8 osob.).

PŘI ÚČASTI HRÁČŮ DO 15 LET JE NUTNÝ DOPROVOD ALESPOŇ JEDNÉ DOSPĚLÉ OSOBY, KTERÁ BUDE PŘÍTOMNA PO CELÝ PRŮBĚH HRY!

TATO HRA NENÍ VHODNÁ PRO DĚTI DO 12-TI LET.

 

CHCETE HRÁT JEŠTĚ DNES? PRO REZERVACI DO

24 HOD VOLEJTE NA 720 071 473

Popis

Středověký žalář je vysoce atmosférická úniková hra plná překvapení, nečekaných hádanek a neotřelých řešení. Od začátku do konce na vás bude dýchat tíživé prostředí autentického, stovky let starého vězení plného děsivých nástrojů a stop po mnoha nešťastnících před vámi. Dojde nejen na Váš mozek, ale i na šikovnost a zručnost!

Vystupte ze své komfortní zóny a zažijte únikovou hru, která nabízí více než jen dumání nad číselnými zámky a papírky s rébusy!

 

Příběh

Jste ve spánku uprostřed noci uneseni tajemnými muži v kápích. Probouzíte se v neznámé starobylé místnosti, uprostřed které stojí masivní stůl a za ním několik postav ve středověkých hábitech, hovořící těžko srozumitelnou staročeštinou. Vše okolo Vás vypadá jako byste se ocitli ve středověku. Postavy o sobě prohlašují, že jsou trestním tribunálem jistého prastarého řádu, jenž má za úkol chránit tajemství z hluboké minulosti. Objevením tajemné komnaty jste se dopustili vážného zločinu, za který nad Vámi bezprostředně vynášejí trest nejvyšší – upálení. Záhy dokazují, že to myslí vážně a žalářník Vás nevybíravým způsobem odvádí do temného vězení, ve kterém budete čekat na nevyhnutelné. Nemůžete věřit tomu, že je to realita. Pánové evidentně stále žijí ve středověku a vám nezbývá, než hrát dle jejich pravidel. Strávíte čas v žaláři litováním sama sebe, nebo opět prokážete své schopnosti a pomocí perfektní týmové spolupráce uniknete ze spárů této podivné sekty?

Počet minut

%

Obtížnost

Počet hráčů

Vážení hráči, po dlouhém očekávání jsou hry opět otevřeny. Už teď se na Vás těšíme!

X